HAKKINDA

Michelin Rehberi İstanbul 2023’ün ilk seçkisinde tavsiye edilen restoran olarak seçilen Aila, Anadolu’nun dört bir yanından coğrafi işaretli ürünlere yer verilen menüsü ve kusursuz bir servis anlayışı ile konuklarına lezzet dolu anlar vaat ederken, Türk mutfağını yeniden keşfetmeniz için sizleri bekliyor.

Geleneksel mezelerin çağdaş yorumlar ve benzersiz sunumlarla konuklara aktarıldığı Aila, Baharat Kütüphanesi ile İpek Yolu’nu da selamlıyor…

Mezelerin konukların önünde hazırlandığı meze barı, Türkiye’nin dört bir yanından rakıların ve birbirinden leziz rakı kokteyllerinin yudumlandığı Rakı Bar ve ustayı keyifle seyretme imkanı sunan klasik ocak başı bölümleriyle Aila’da, Türk mutfağının zengin gastronomi mirası şeflerinin elinde yeniden hayat buluyor, özel baharat kombinasyonlarıyla, tadı damağınızdan silinmeyecek lezzetlere dönüşüyor.

Geleneksel motiflerle bezeli iç mimarisi ile dikkat çeken restoran, haftanın her günü Türkçe pop müzikleri eşliğinde İstanbul’un coşkusunu ve gündüzden geceye değişen enerjisini yansıtıyor. Çeşitliliği ve renkleri ile lezzet kültürümüzün zenginliğine dair ipuçları veren Baharat Kütüphanesinde dileyen misafirler baharat alışverişi de yapabiliyor..

Kapalı davetler için ise, kendine ait ocakbaşı bölümü de olan özel yemek salonumuzda misafirlerin hizmetinde.

Unutamayacağınız bir Türk mutfağını iyi yemek iyi müzik eşliğinde deneyimlemek için Aila’ya bekliyoruz…

REZERVASYON

16.00 – 23.00 (Pazar günleri kapalı)